Aktualności

Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Brama w Gorce właśnie odwiedziło 100 tysięcy osób! 

To niezwykłe osiągnięcie, które wypełnia nas ogromną radością i dumą.

Od pierwszego dnia działalności naszego Centrum, zależało nam na tym, aby stworzyć przestrzeń, w której lokalna społeczność i wszyscy miłośnicy przyrody mogą spotykać się, uczyć i czerpać inspirację z otaczającego nas środowiska Gorczańskiej przyrody.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym odwiedzającym za zaufanie które nam okazujecie, za każdą wizytę, uśmiech i wspólnie spędzony czas na warsztatach. Wasze obecność sprawiła, że Brama w Gorce stała się miejscem pełnym energii, zapału do odkrywania i pozytywnej atmosfery.

To dla nas motywacja do dalszego rozwijania się, dostarczania coraz to nowszych i fascynujących doświadczeń edukacyjnych, organizowania atrakcji oraz podejmowania różnych  inicjatyw przyrodniczych.

Chcemy, aby Brama w Gorce była miejscem otwartym dla wszystkich, którzy pragną zgłębiać tajemnice natury, zwiększać swoją świadomość ekologiczną i czerpać radość z bliskości przyrody.

Dziękujemy wszystkim, którzy są częścią naszej społeczności! Wspólnie tworzymy miejsce, które inspiruje do zachwytu nad przyrodą i zdobywania wiedzy. 

Poznajcie je sami! Widzimy się w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Brama w Gorce.