Aktualności

Darmowe Mikołajki dla dzieci w Bramie w Gorce

Mikołajki już za rogiem, a co za tym idzie… przychodzimy do Was z cudowną nowiną!

Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent, a wspólnie spędzone Mikołajki w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Brama w Gorce, to gwarancja niezapomnianych przeżyć dla całej rodziny.

Nadchodzą Mikołajki! To idealny moment, by zastanowić się, jak sprawić radość naszym dzieciom w sposób, który przyniesie nie tylko zabawę, ale również cenne wspomnienia. W niedzielę 3 i 10 grudnia w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Brama w Gorce w godzinach od 11:00 do 16:00 odbędą się wyjątkowe Mikołajki. Gwarantujemy rodzinną atmosferę i liczne atrakcje!

Mikołajkowe atrakcje:

  • Spotkanie z Mikołajem, który rozdaje niespodzianki: to radość i emocje dla dzieci młodszych, starszych i tych całkiem dorosłych;).
  • Warsztaty Ozdób Świątecznych: podczas zajęć będzie można poczuć zapach zbliżających się świąt, na które wszyscy czekamy z niecierpliwością oraz wykazać się kreatywnością i wyrazić swoje artystyczne zdolności, tworząc świąteczne ozdoby dla siebie i dla najbliższych.
  • Bajka Świąteczna: specjalna bajka świąteczna, która przeniesie dzieci w magiczny świat pełen przygód i świątecznej magii.

Informacje dla rodziców i opiekunów:

  • Bezpłatny wstęp dla dzieci: w dniach 10.12 gwarantujemy nieodpłatny wstęp dla dzieci do lat 10 - zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji. Zaznaczamy, że jeden opiekun może towarzyszyć jednemu dziecku.
  • Bilety dla opiekunów: przypominamy, że każde dziecko musi być pod opieką dorosłego, który jest zobowiązany do zakupu biletu.

W Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Brama w Gorce wierzymy, że najlepszym prezentem, jaki możemy dać swoim dzieciom, jest wspólnie spędzony czas w wyjątkowym miejscu. Mikołajki to idealna okazja, by zatrzymać się i cieszyć się wspólnymi chwilami.

Dołączcie do nas w Bramie w Gorce i spędźcie ten cudowny czas razem z nami. Mikołajkowe atrakcje czekają na Was!