Mówią o nas

„Pytanie na śniadanie” w sercu Gorców - Brama w Gorce w świetle kamer!

Miło nam poinformować, że nasze Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Brama w Gorce miało zaszczyt gościć ekipę popularnego programu śniadaniowego TVP2 - „Pytanie na śniadanie”. W sobotnie przedpołudnie, od 7:30 do 10:30, cała Polska miała okazję zobaczyć na żywo piękno i wyjątkowość naszego ośrodka oraz malownicze tereny Gorców.

Podczas transmisji na żywo, nasi pracownicy z ogromnym entuzjazmem opowiadali o atrakcjach, jakie oferuje Brama w Gorce, dzieląc się pasją i miłością do natury. Była to niepowtarzalna okazja, aby pokazać widzom, jak ważna jest edukacja ekologiczna i jakie skarby kryje w sobie natura.

Nie zabrakło również młodych gości - uczniów ze szkoły podstawowej z Waksmunda, którzy wzbogacili program swoją obecnością i zaangażowaniem. Ich entuzjazm i ciekawość świata były zaraźliwe, a udział w programie na pewno pozostanie dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Jesteśmy ogromnie dumni, że mogliśmy podzielić się z całą Polską tym, co w Brame w Gorce najpiękniejsze. Dziękujemy ekipie „Pytania na śniadanie” za wizytę i możliwość pokazania szerokiej publiczności, jak ważna jest praca, którą wykonujemy każdego dnia.

To był dla nas wyjątkowy dzień, pełen emocji i dumy z naszej działalności. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie jeszcze więcej osób zainteresuje się przyrodą, edukacją ekologiczną i odwiedzi nasze Centrum, aby na własne oczy zobaczyć, jak piękna i wartościowa jest przyroda w Gorcach.

Pytanie na śniadanie - Część 1

Pytanie na śniadanie - Część 2

Pytanie na śniadanie - Część 3

Pytanie na śniadanie - Część 4

Pytanie na śniadanie - Część 5

Pytanie na śniadanie - Część 6